Dr. Cevdet Tuna Altın Kuralları

Farmasi ürünleri, kurucusu Doktor Cevdet Tuna‘nın altın formüllerine göre üretilmektedir. Farmasi altın kuralları Farmasi’nin temel taşıdır. Farmasi ilk kurulduğundan bu yana ürünlerini bitkisel içerikli ve insana zarar vermeyecek ve yüksek kalitede üretilmektedir.

Farmasi ürünleri genel olarak Farmasi’nin kendi ürettiği hammaddeler ile üretilmektedir. Ayrıca yerli olma avantajını da kullandığı için fiyat olarakta müşterileri memnun eden rakamlarla satışa sunulmaktadır. Farmasi’yi kaliteli bir şirket yapan en önemli unsur da insana ve doğaya verdiği değer, yani altın kuralları olmuştur.

Farmasi istisna olmaksızın bu kuralları uygular. Böylece Farmasi kullanıcıları ürünleri kullanırken en ufak bir zarar görmez, tam aksine fayda görür, ürünlerden vazgeçmez ve tüm çevresine ürünleri güvenle tavsiye eder. Farmasi en yüksek kalitede, en uygun fiyatlı ve en sağlıklı ürün üretmeye çalışan bir şirkettir. Farmasi Dr. Cevdet Tuna kurallarına sıkı sıkı bağlıdır.

Altın Kurallar

  1. Paraben içermez.
  2. Triclosan içermez.
  3. Hayvansal madde içermez.
  4. Dermatolojik olarak test edilir.
  5. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
  6. Farmasi labaratuarlarında geliştirilir.
  7. Fosfat, Formaldehit, Fitalat içermez.
  8. Çocuklar için floridsiz diş macunu üretir.
  9. Ağır metal içermez.
  10. Ekolojik alanda üretir.

Sizlerde Farmasi ile ilgili aklınızda takılan yada cevabını bulamadığınız sorular hakkında bize sayfamızda bulunan üyelik formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen size dönüş yapalım ve cevaplanmamış soru bırakmayalım.