Farmasi iş fırsatı, sizlere satın alırken tasarruf edebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş imkanı sunuyor.

İş Fırsatı

Farmasi içinde kozmetik, temizlik ürünleri, parfüm, kişisel bakım ve doğal içerikli ürünlere kadar her şeyi içinde barındıran bir markadır. Piyasaya göre daha uygun ama bir o kadarda kaliteli olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler ek gelir elde etmek istiyorsa Farmasi’ye üye olup kazanç sağlamaya başlayabilir.

Basit ama emek gerektiren bir kariyer planlaması vardır. Eğer bu planlama başarıyla sonuçlanırsa ek gelirden finansal özgürlüğünüzü kazanacak kadar kazanç elde edilebilir.

Farmasi ile para kazanma nasıl oluyor?

Kaliteli ürünleri ile kendini tavsiye ettirmeyi başaran Farmasi ile para kazanmak oldukça kolay bir hal alıyor.

1- Satış Yaparak Para Kazanma

  • Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uyguna yani gelişine alabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Dr. Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, gıda takviyelerinden yani Nutriplus ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde edersiniz. 
  • Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi’ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz.
  • Farmasi’ye üye olarak hoşgeldin hediyelerini, teşvik hediyelerini ve outlet ürünlerini satarak karınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sizden alışveriş yapanlara hediye de edebilirsiniz. Tercih sizindir.
  • Aylık olarak yayımlanan Farmasi kataloğundaki ürünleri bir sonraki ayın kataloğu ile kıyaslayarak bir liste çıkartabilirsiniz. Eğer çok satabildiğiniz ürünlerde yüksek indirim fırsatı bulduğunuzda toplu alım yaparak ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

2- Ekip Kurarak Para Kazanma

Farmasi’de para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak para kazanmaktır. Bu yöntem kazanç sisteminin zirvesine çıkacağınız bir sistemdir. Bu yöntemle kazanacağınız paranın sınırı yoktur. Yeni üyeler ekleyerek bir grup kurarsınız ve grubunuzdaki kişilerin satışına göre aylık prim kazanırsınız.

Ekip kurarak toplam ekip satışınızın %21’ini kazanabilirsiniz. En yüksek prim dilimi olan %21 müdür ve üstü kariyerden elde edebilirsiniz. Ekibinizde bulunanları eğiterek; Farmasi’yi ve sistemi anlatarak onlarında üst seviyelere gelmelerini sağladığınızda Farmasi size ilave olarak bir prim daha verecektir. Bu ilave primine lider geliştirme primi uygulamasıdır.

Lider geliştirme primi, kazancınızı katlayarak çoğaltacaktır. Böylece Farmasi’den hayal bile edemeyeceğiniz primler, kazançlar, paralar kazanırsınız. Farmasi kazanç sistemi olarak çok sınırsız kazanç sunmaktadır. Tasarruf kazancı, satış kazancı, hediyelerden elde edilen kazanç ve son olarak da prim kazancı sunmaktadır. Bu kazanç yolları kendi aralarında detaylandırılabilir. Alt birimlerde çoğaltılabilir.