Farmasi Age Reversist Botoks Kremi

Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem, ince çizgileri ve derin kırışıklıkları nemlendirerek görünümlerini azaltan ve ciltteki nemi dengeleyen besleyici bir krem ürünüdür.

Farmasi Dr.C. Tuna Age Reversist Botoks Kremi, düzenli kullanıldığında derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, gözaltı torbaları,alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir üründür.

Dr. C. Tuna Age Reversist Krem Anti-Aging etkili Plankton Ekstresi ile göz çevresinde anında daha genç bir görünüm sağlar.

Dermotolojik Testler

Age Reversist tüm ürünleri ‘Hassas Ciltler için Dermatolojik Test’ sürecini başarıyla tamamlamıştır. Ürünü kullananların;

  • %100’ü ince çizgilerin ve göz çevresi kırışıklıkların görünümünde azalma olduğunu
  • %95’i göz altı şişliklerini giderdiği, göz altı bölgesine hacim kazandırdığı
  • %96’sı ürünü kullanım sonrası gözenek görünümlerinin küçüldüğünü
  • %92’si sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve cillerinde sıkılaşma sağladığını gözlemlenmiştir.

Age Reversist serisi için kolajen artışı ve nemlendirme IN-VIVO testleri kapsamında çalışma protokolü Fibroblast hücrelerine 6 gün boyunca 2 uygulama yapıldı. Age Reversist serisi IN-VIVO test validasyonundan başarı ile çıkmıştır.

Nasıl kullanılır? 

Çok az miktarda ürünü alın ve uygulamak istediğiniz bölgeye 4-5 nokta halinde ürünü yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde yayın. Kurumaya bırakın. Kuruyana kadar hareketsiz bekleyin. Hızlı kurutma gerekirse yelpaze ile kurumayı hızlandırabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygundur.