Farmasi Age Reversist Göz Kremi

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi düzenli kullanım sonucu göz çevresinde beliren yorgunluk görünümünü ortadan kaldırır ve çok daha pürüzsüz bir ifadeye sahip olunmasını sağlar. Özellikle göz çevresinde bulunan çizgileri yok eder ve gözaltı torbalanması ile savaşır. Ayrıca normal bir gözaltı ya da göz çevresi kreminden çok daha fazlasını sunabilen bu ürüne, Farmasi markasına ait diğer tüm ürünler gibi benzer markaların ürünlerinden çok daha uygun fiyatlı sahip olabilmeniz mümkündür.

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi ile zamana meydan okumak sizin elinizdedir. Bu özel ürünün içeriğinde Plankton Ekstresi bulunmaktadır. Plankton Ekstresi, Fransa’nın kuzey batısını kapsayan Atlantik Okyanusundaki Brest kıyıları boyunca bol miktarda yetişmekte olan Marin mikroorganizması sayesinde elde edilmektedir.  Bununla beraber vitamin ve de mineral yoğunluğu oldukça zengin olan bir maddedir.

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi içeriğindeki bu etkili madde, cilt yapısı içerisinde yer alan Kalojen yapı, Seramid ve HyalüronikAsiti harekete geçip aktifleşmesini sağlayarak, cildin kendisini toparlamasına, daha sıkı ve parlak görünmesine neden olmaktadır. Hassas ciltlere yönelik yapılan testlerden başarıyla çıkmış olan bu ürün için tüm cilt tiplerine uygun olduğu söylenebilir.

Faydaları nelerdir?

  • Yorgunluk belirtileriyle savaşır.
  • Çevresel stres faktörlerine karşı korur.
  • Göz çevresinde ince ve görünmez bir yapı oluşturur.
  • Göz altı torbalarının, ince çizgi görünümünün ve kırışıkların  azalmasına yardımcı olur, göz çevresine daha genç bir  görünüm kazandırır.

Nasıl kullanılır? 

Yeterli miktarda ürünü 4-5 nokta halinde yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde masaj yaparak yayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Dr. C. Tuna Age Reversist botoks etkili kreminizi kullanmadan önce bu kremi uygulayın. Göz çevrenizi Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi ile çok iyi nemlendirin.

Kırışıklıklarınız çok derin ve görünümü sizi rahatsız ediyor ise Farmasi Age Reversist serisinin anında kışıklık gideren botoks kremini tüm bu adımlar sonrasında uygulayabilirsiniz.