FARMASİ ALMANYA

Farmasi Almanya Üyelik


Farmasi Almanya kayıtları hazırlıkları başlamıştır, en kısa sürede de Türkiye network ağıyla birleştirilerek ülkemizden Almanya’da ikamet eden kişilerin üye kayıtları açılacaktır.

ÜYELİK FORMU

Ön başvuru ile WhatsApp grubumuza katılın.

  Farmasi Almanya

  Farmasi Almanya, Farmasi en çok Türk’ün yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’da doğrudan satış hizmeti vermeye yönelik çalışmalarında nerdeyse sona gelinmiştir. 2021 yılının son çeyreğinde satış ve üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüs sebebiyle kısa süreli gecikmeler yaşanmaktadır.

  Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemlerinin gerçekleşmesine çok kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Yazılım geliştirme ve işlemlerin gerçekleştirilmesine son hızla devam edilmektedir.

  Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemlerinin geliştirilmesine devam edilmektedir. Yakında ön kayıtlar yapılacaktır. Ön kayıtlar için bizler de WhatsApp grupları oluşturmaya başlamış bulunmaktayız.

  Farmasi Almanya başlamadan ön eğitim ve bilgilendirmeler yapmakta olduğumuz WhatsApp grubumuzda Farmasi Almanya kayıtlar başlar başlamaz tam hazırlıklı bir şekilde tam güç ile ve bilgili bir şekilde başlama yolunda hazırlıklar yapmaktayız.

  Sizlerde ön kayıt işlemleri başladığında haberdar olmak ve bizim kurduğumuz WhatsApp gruplarına katılmak, Farmasi hakkında bilgi, eğitim ve motivasyon toplantılarımıza katılmak için lütfen bize ulaşınız.

  Farmasi; Almanya’da bulunanları Farmasi ve kurucumuz Dr. Cevdet Tuna ürünleri ile buluşturacaktır. 2021 yılında Farmasi Meksika, Farmasi Kanada ve Farmasi Almanya resmi satış ve üyelik işlemleri başlayacaktır.

  Farmasi diğer ülkelerde ikamet eden ve Farmasi’ye kayıt olmak isteyenleri ekibimize dahil edebilmemiz için yoğun çalışma yürütmektedir.

  S.S.S | Farmasi Rehberi

  1Almanya’da bulunan kişileri Türkiye’den üye yapabilir miyim?
  Türkiye’de bulunan Farmasi üyeleri Almanya’da bulunan kişileri üye- kayıt yapabilmelerinin önünü açmaya çalışmaktadır. Farmasi sistemlerini bu doğrultuda çalışacak şekilde ayarlamaya çalışmaktadır. Farmasi üyesi Almanya’da bulunan akraba yada tanıdıklarını üye yapma şansı bulacaktır.
  2Almanya’da Farmasi yapabilir miyim?
  Almanya’da bulunan ve herhangi bir işte çalışanlar aynı zamanda ‘Mini Job’ da çalışabilirler. Bu çalışımış oldukları ‘Mini Job’ ücretide 400 Euro’yu geçemez. Geçtiği takdirde sigorta ve vergi ile karşılaşırlar. Eger Farmasi yaptıklarında senelik Farmasi’den 17.000 Euro’yu geçmezse herhangi bir sorun olmayacaktır.
  3Farmasi girişimcisi ne demektir?
  Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.
  4Farmasi de kendi sayfama nasıl giriş yapabilirim?
  www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.
  5Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?
  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
  6Farmasi ile nasıl para kazanılır?
  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Uzman girişimcilerimizin size ayrıntılı bilgi vermesini istiyorsanız sitemizde yer alan üyelik başvuru formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.