Farmasi Aydınlatıcı Krem

Cilt bakımı bebeklerde dahi önemsenmesi gereken bir konudur. Ne yazık ki insanlar bu konularda özellikle 30 yaş sonrasında ciltte yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan çizgileri gördüklerinde önlemler almaya çalışmaktadır. Elbette bu yaşlarda yaşa ve çevresel etmenlere bağlı olarak ortaya çıkan olumsuzlukların ortadan kaldırılması veya yavaşlatılması mümkün olsa da daha önceden doğal formüllerle oluşturulan ürünlerin kullanılması estetik açıdan çok daha hoş görüntülerin kolaylıkla elde edilmesini sağlayacaktır. Son yıllarda bu konuda insanların bilinçli davranmaları pazarda çok farklı ürünlerin geliştirilmesine olanak sağlamıştır. Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem içeriği de firma tarafından yenilenerek insanların beklentilerinin karşılanması amacıyla başarılı ar-ge süreci yürütülmüştür.

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem formülünün yenilenmesi ile birlikte UV ışınlarından da korunma faktörü arttırılmıştır. Bu noktada özellikle ürünün düzenli kullanılması sayesinde UV ışınlardan koruma özelliği sayesinde cildin parlak bir görüntü elde edebilmesi oldukça kolay olacaktır.

Ürünün yine özellikle düzenli kullanım sonrasında ciltte çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan ton farklılıklarını da ortadan kaldırma etkisi görülmektedir. Bunu cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olması sayesinde başarmaktadır. Sağlıklı bir cilt için nem seviyesinin belirli oranlarda olması gerekliliğini, bunun için gerektiğinde yardımcı ürünler kullanılması gerekliliğini her zaman vurguluyoruz. Ürünün düzenli kullanımı ciltteki nem seviyesini arttırdığı gibi cildin aydınlatılması noktasında da beklentileri karşılamaktadır.

Faydaları nelerdir?

Ürünün formüllerinde tercih edilen multivitamin, yosun ve kum zambağı özleri ile cildin kalitesi adeta artmakta ve estetik anlamda insanların beklentilerini karşılayan kusursuz bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Güneşin cilde faydaları olduğu gibi zararlarının da olduğu bilinmektedir. Ürünün düzenli kullanımında UV ışınlarına adeta bir bariyer oluşturmakta ve ciltte meydana gelen eşitsizliklerin önüne geçilmektedir. Ürün bu sayede cildin daha parlak ve daha enerjik görünmesini sağlamaktadır. Formüllerinin geliştirilmesi sayesinde elde ettiği hafif yapısı ise ürünün cilt tarafından kolaylıkla emilmesini sağlamaktadır.

Nasıl kullanılır?

Ürünün kullanımında yazımızın birçok bölümünde belirttiğimiz gibi düzenlilik şarttır. Düzenli kullanımın önemini unutmadan masaj şeklinde hafif dairesel hareketler yapılarak uygulama gerçekleştirilebilir. SPF 22 güneş koruma faktörü olan ürünün günde 2 kez kullanılması tavsiye edilmektedir.