Çay Ağacı BB Krem

Dr. C. Tuna ürün ailesi içerisinde yer alan ve çay ağacı özü içeren tek BB krem olma özelliğini taşıyan Farmasi Çay Ağacı BB Krem, benzer BB kremler arasında kapatıcılık özelliği de en iyi olandır. Ürünün çay ağacı yağı ile formüle edilip güçlendirilmesi cilde sağlamış olduğu bakımında oldukça yoğun olasına neden oluyor. Çay ağacı özünün sayesinde cildin daha çok temizlendiği, cilt kusurlarının onarıldığı ve sivilce izleri ile yara izlerinin gözle görülebilir seviyede azaldığı gözlemlenmektedir.

Yağlı cilde sahip birçok kişinin ürün seçiminde zorlandığı bilinir. Farmasi Çay Ağacı BB Krem ile yağlı cilde sahip olanlar dahi kullanım yapabilir ve fayda sağlayabilir. Cildin yağlanmaya karşı daha dirençli olmasını sağlayacak krem aynı zamanda dış etkenlere karşı da daha dirençli olmasını sağlayacaktır.

Özellikleri

  • Diğer ürünlere göre daha yüksek kapatıcılık sağlar
  • Dokusu itibariyle mattır ve hafiftir
  • Uygulama aşamasında zorluk çıkarmaz kolayca sürülür
  • Yara ve sivilce izlerini iyileştirir
  • Cildin nemini korumasını sağlar
  • Cilt yağlanmasını azaltır ve de geciktirir
  • Zararlı etkilere karşı koruyucudur

Nasıl Kullanılır?

Farmasi Çay Ağacı BB Kremin iki rengi bulunur. Açıktan ortaya ve ortadan koyuya doğru geçişli olan iki renk seçeneği sayesinde kullanıcılar cilt tonlarına en uygun olanı seçebilirler.

Uygun renge karar verildikten sonra uygulamaya geçmeden önce cildin ve ellerin iyice temizlenmiş olmasına dikkat edilmesinde fayda vardır. Sonrasında parmak uçlarına sürülen Farmasi Çay Ağacı BB Krem, cilde hafifi ve eşit miktarlarla sürülür. Bu aşamada dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulama yapılmalıdır.

Ürünün yapısı itibariyle ince ve mat oluşu sürme aşamasında bir fırça ya da sünger kullanmaya gerek bırakmaz. Ancak çok belirgin izlerin kapanması amacıyla ürünü kullanıyorsanız sünger kullanabilirsiniz ve hatta iki kat sürebilirsiniz. Sünger uygulama sırasında tampon görevi gördüğü için daha fazla kapatıcılık sağlayacaktır. Krem cilde sürüldükten sonra birkaç dakika beklendiğinde ciltte sabitlendiği ve cilt tonuna göre renk aldığı görülür. Ve beklenen üstün kapatıcılığı sayesinde pürüzsüz bir cilde kavuşulur.