Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi

Farmasi tarafından geliştirilen Çay Ağacı serisi insanların pek çok ihtiyacına karşılık vermektedir. Seri içerisine geçtiğimiz günlerde dahil edilen Farmasi Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi adından da anlaşılacağı üzere kil içeriği bulundurmaktadır. Ürün bu sayede ciltte yer alan ve istenmeyen pürüzlerin ortadan kaldırılması noktasında olumlu sonuçlar vermektedir. Düzenli kullanım sonrasında sağladığı avantajlar arasında ciltteki fazla yağın emilmesi de görülmektedir. Maske olarak kullanılan ürünün asıl işlevi cildin ön temizliğinin sağlanmasıdır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi ürününün düzenli kullanılması gerekmektedir. Düzenli kullanım gerçekleştirilmediğinde vaat edilen detaylara erişilmesi mümkün değildir. Ürün içerisinde çay ağacı yağı bulunmaktadır. Bu sayede cildin derinlemesine temizlenmesi ve buna bağlı olarak tazelenmesi, ferahlaması sağlanmaktadır. Ürün hem yağlı ciltlerde hem de karma yapıdaki ciltlerde kullanım için uygundur.

Nasıl Kullanılır?

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi kullanımı öncesinde cildin temizliğinin yapılması gerekmektedir. Ürün ince bir tabaka halinde dudakların ve göz çevresinin dışarıda kalması sağlanarak tatbik edilmelidir. Ürünün haftada 1 – 2 kez uygulanması faydalı olacaktır. Uygulama ürünün cilde masaj yapar gibi tatbik edilmesi ile başlar cilt üzerinde kuruyana kadar devam eder. Kuruma sonrasında ürünün ciltten temizlenmesi yine masaj yaparak gerçekleştirilmeli ve sonrasında durulama aşamasına geçilmelidir. Durulama işleminin ılık su ile gerçekleştirilmesi fayda sağlayacaktır.