Çay Ağacı Yüz Temizleme Toniği

Özellikle karma ve yağlı ciltler için tasarlanmıştır. Zenginleştirilmiş formülü ile farmasi çay ağacı temizleme toniğitüm yaş gruplarına uygundur. Cildinizde ve yüzünüzde bulunan gözeneklerin açılmasını, kirli cilt yüzeylerinin temizlenmesini sağlayan bu ürün sayesinde, cildinizin kalıntı ve kirleri temizlenir. Doğal içeriği sayesinde, insan sağlığına herhangi bir zarar vermediği gibi, birçok cilt sorununa da iyi gelmektedir. Örneğin, cildiniz de oluşmuş olan sivilce ve siyah noktaların temizlenmesini sağlayan ürün, yüz cildinizde oluşmuş olan kırışıklıkları düzeltmeye yardımcı olur. Gözeneklerin sıkılaşması ve cildinizin ilk günkü gibi canlı gözükmesini sağlayan Farmasi çay ağacı yağı yüz temizleme toniği, güneş lekelerine de iyi gelmektedir.

Leke oluşumu, ciltlerde en sık yaşanan problemlerin başında gelmektedir. Ayrıca pek çok insan leke oluşumunu tedavi etmek için cildini kurutacak kimyasal kozmetik ürünleri kullanmaktadır. Fakat bu ürünlerin birçoğu işe yaramadığı gibi, normal sağlığınızı da olumsuz etkileyebilmektedir. Fakat farmasi temizleme toniği sayesinde cildinizi kurutmadan leke tedavisini başarı ile yapabilirsiniz. Yine bu tonik sayesinde cildiniz bulunan fazla yağlardan ve kirlerden kurtulabilirsiniz.

Çay Ağacı Bitkisi

Çay ağacı bitkisi, Avusturalya’da yetişmekte olan ve insanlar tarafından önceden beri kullanılan bir bitki türüdür. Boyu hemen hemen 2 metreyi bulmakta ve genişliği de yassı yaprakların şeklini andırmaktadır. Yassı yapraklar, insanlar tarafından havanda dövüldükten sonra, macun kıvamına getirilmektedir. Macun kıvamına getirilen çay ağacı, çeşitli ilaçlarda kullanılmakta ve bazı hastalıkların tedavisine etkili çözümler getirmektedir. Çay ağacı bitkisinin bulunması ile birlikte, ülkelerde de yaşanan ölüm sayısının azaldığı söylenmektedir. Çay ağacı bitkisinin yararlı olduğunu keşfeden Kaptan Hook, çevresindeki insanların yaralarını, acılarını ve böcek sokmalarını, yine bu bitki ile tedavi etmiştir. Bu nedenle Farmasi çay ağacı yağı yüz temizleme toniği, içerdiği doğal çay ağacı yağı sayesinde, insanların cilt bakımında tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca, bu ürün tıp dünyasında da oldukça popülerdir.

Faydaları Nelerdir?

Farmasi temizleme toniği çay ağacı ile güçlendirilmiş içeriği sayesinde, antiseptik özelliğine sahiptir. Hatta kanama ve ciltlerin zarar gördüğün anlarda bile kullanılabilmektedir. Ürünün diğer önemli faydası ise, derin olmayan bıçak, kesik yaralarını kısa bir sürede iyileştirmesidir. Yine içerdiği çay ağacı yağı sayesinde, hafif yanıklara da iyi gelmektedir. Ayrıca yara ve kesiklerin iyileşmesinden sonra kalan izlerin tedavisinde de kullanılmaktadır. Cilt bakımında, özellikle de yüz ciltlerinde kullanıldığı zaman cildin yenilenme sürecini hızlandırmaktadır. Yaz aylarında kokusu sayesinde, cildinize sinek veya böcek gelmesini önlemektedir. Farmasi temizleme toniği sayesinde, cildinizin bakımını kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Farmasi bünyesinde üretilen çay ağacı yağı yüz temizleme toniği düzenli kullanımlarda etkilidir. 225 mililitre olan ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken yüzünüzü yıkayıp ve nemli kalmasını sağladıktan sonra ıslak eliniz ile aşağıdan yukarı doğru küçük ve nazik masaj hareketleri ile söz konusu toniği uygulamanızdır.

Günde bir defa kullandığınız zaman, cildinizin ışıltısını kısa bir süre içerisinde fark edeceksiniz. Ayrıca, farmasi temizleme toniği ürününden iyi bir sonuç almak için de ürünün içerdiği bitkilere karşı alerjinizin olup olmadığını araştırmanız gerekir.

Yağlı ve karma cilt ciplerine uygun olarak tasarlanan farmasi çay ağacı yüz temizleme toniği dermatolojik olarak test edilmiş ve gluten içermemektedir.