Farmasi Global

Farmasi Global

Dünyanın en prestijli doğrudan satış sitesi Direct Selling News’ün açıkladığı 2020 verilerine göre, Farmasi, 32. Sırada yer alarak dünyaca ünlü markaları geride bırakarak, Türkiye adına global düzeyde ilk yüz firma arasına girmeyi başardı.

700 çalışanı, 2.5 milyon girişimcisi, 125 ülkeye ihracat ve 26 ülkede doğrudan satış yapan Farmasi, 250 milyon dolar cirosu ile İlk Türk markası olarak dünya ölçeğinde doğrudan satışta 32. sırasına yer alıyor. 2019 yılında Amerika’ya da açılan marka, 2020 yılını Amerika’nın en hızlı büyüyen Türk güzellik şirketi olmanın gururu ile kapadı.

Dokuz fabrikasıyla Avrupa’nın en büyük entegre tesisi olan Farmasi, yıl sonuna kadar gıda takviye tesisi olarak planladığı 10. fabrikasını da açacak olmanın heyecanını yaşıyor. İhracattan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına ayıran Farmasi, her yıl bütçesinin yüzde 10’unu yeni ürün geliştirmek üzere Ar-GE için kullanıyor.

Farmasi Global Ülkeleri

Türkiye, Ukrayna, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Polonya, Amerika Birleşik Devletleri, Romanya, Bosna Hersek, Karadağ, Sırbistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Kosova, Slovenya, Makedonya, Tunus, Fas, Kıbrıs, Mauritius, Belarus, Gücristan, Lübnan, Moritanya, Senegal

Farmasi yurt dışı üyelik var mı?

Farmasi 2021 yılı ile 26 ülkede doğrudan satış iş modeli ile satış yapmakta ve bunların hepsi birbirinden bağımsız olarak kazanç sunmaktadır. Yani bir ülkede bu işi yapan bir kişi başka bir ülkedeki girişimciyi sisteme dahil edememektedir. Farmasi tüm girişimcileri tek bir sisteme bağlayacak olan altyapıyı hızla devam etmektedir.