S.S.S | Farmasi Hakkında

1Farmasi nedir ne işe yarar?
Farmasi, Dr. Cevdet Tuna'nın kurucu olduğu mevcut olarak 125 ülkeye ihracat yapan, kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretimi yapan, 26 ülkede "Doğrudan Satış" iş modeli ile faaliyet gösteren, %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir markadır. Farmasi'nin sisteminde kullanırken kazanırsınız.
2Farmasi üyelik için ne gerekli?
Farmasi’ye üye olabilmek için öncelikle bir sponsora ihtiyacınız vardır. Bir sponsorunuz olmadan üye olabilmeniz mümkün değildir. Direkt Farmasi resmi web sitesinden üye olsanız dahi sizi şirket root kayıt olarak yine bir sponsora üye yapacaktır.
3Farmasi üyelik şartı var mı?
Farmasi’ye üye olmak isteyen kişilerden sadece T.C vatandaşı ve 18 yaşından büyük olması şartı istenmektedir. Bu şartlara uyuyorsanız sizde farmasi üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.
4Farmasi'ye nasıl üye olunur?
Farmasi’ye üye olabilmek için https://www.uye-ol.net/farmasi-uyelik-formu/ sayfamıza giderek formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçip üyelik işlemlerinizi gerçekleştireceğiz.
5Farmasi üye olunca ne oluyor?
Farmasi’ye üye olarak kişisel kullanımınız için aldığınız ürünleri katalog fiyatından daha ucuza satın alabilir, alt ekibinizi oluşturarak satışlardan prim kazanabilir veya katalog fiyatına sattığınız ürünleri temsil fiyatına alarak kar elde edebilirsiniz.
6Farmasi'ye üye olunca satış yapmak zorunlu mu?
Hayır. Satış yapmak zorunlu değildir. Ayrıca her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
7Farmasi'nin kaç fabrikası var?
2021 yılı ile şu an dokuz fabrikasıyla Avrupa’nın en büyük entegre tesislerinden biri konumuna gelen, ABD’de müthiş bir yatırım atağı yapan Farmasi, sene sonuna kadar gıda takviye tesisi olarak planladığı 10. fabrikasını da açmış olacak. İhracattan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına ayıran marka, her yıl bütçesinin yüzde 10’unu yeni ürün geliştirmek üzere Ar-GE için kullanıyor.
8Farmasi ürünleri %100 bitkisel mi?
Kozmetikten cilt bakımına, ev temizliğinden parfümlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Farmasi markasının ürünleri tamamen bitkisel içerikli olup, helal sertifikası da dahil olmak üzere bir çok yüksek standartlar sertifikasına sahiptir.
9Farmasi ürünleri nerede üretiliyor?
Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli'de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

SİZ SORUN, BİZ CEVAPLAYALIM

Farmasi hakkında aradığınız sorulara cevap bulamadı iseniz, merak ettiğiniz her şeyi buradan bize iletebilirsiniz.