Farmasi ile nasıl para kazanılır?
Farmasi doğrudan satış iş modeli ile yüksek kaliteli ürünlerini hiç bir aracı olmadan fabrikadan direkt olarak son kullanıcıya ulaştırır. Arada aracı olmamasından uygun fiyat ve indirim ve ek iş fırsatı sunar.

Doğrudan satış nedir?

Doğrudan satış; ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama tekniğidir. Doğrudan satış; bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması yoluyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya satıcıya ait bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.

Doğrudan satış ile normal ticaret arasındaki fark nedir?

Normal Ticaret: Klasik ticarete ürünü üreten fabrika ürünlerini distribütörlere ulaştırır, onlarda depolar. Daha sonra distribütörler mağazalar ile anlaşarak ürünlerin dağıtımını yapar. Bu aşamada herkes kendi kâr oranını koyar ve fiyat müşteriye ulaşana kadar devamlı artar. 

Doğrudan Satış: Doğrudan satışta böyle bir çalışma ağı yoktur. Siz siparişinizi direk fabrikaya verirsiniz ve fabrika size ürünlerini ulaştırır. Böylelikle fabrika size distribütöre verdiği fiyattan ürününü verir ve sizler de onu müşterilerinize uygun fiyattan satabilirsiniz. 

Farmasi İle Para Kazanma

26 ülkede doğrudan satış iş modeli ile faaliyet gösteren Farmasi Global, 250 milyon dolar cirosu ile İlk Türk markası olarak dünya ölçeğinde doğrudan satışta The Global 100 List sıralamasında 32. sırasına yer alıyor. Kaliteli ürünleri ile kendini tavsiye ettirmeyi başaran Farmasi ile para kazanmak istiyorsanız sitemiz üzerinde yer alan üyelik formunu doldurarak ilk adımı atarak, Farmasi’nin en güçlü ekibine katılın.

Temelde 2 farklı kazanç yolu olan Farmasi’de aslına bakılırsa üye olduğunuz andan itibaren para kazanmaya başlamışsınızdır demektir.

1- Satış Kazancı

  • Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uyguna yani gelişine alabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Dr. Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, gıda takviyelerinden yani Nutriplus ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde edersiniz. 
  • Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi’ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz.
  • Farmasi’ye üye olarak hoşgeldin hediyelerini, teşvik hediyelerini ve outlet ürünlerini satarak karınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sizden alışveriş yapanlara hediye de edebilirsiniz. Tercih sizindir.
  • Aylık olarak yayımlanan Farmasi kataloğundaki ürünleri bir sonraki ayın kataloğu ile kıyaslayarak bir liste çıkartabilirsiniz. Mesela bu ay Dr. C. Tuna Sarımsaklı Şampuan 22,25 TL ve sonraki ay aynı şampuan 26,50 TL olduğunu görüyoruz. Eğer bu ürünü çok satabiliyorsak ve bu aydan ürünü stoklu bir şekilde çekebiliyorsak sonraki ay için kazancımızı artırma şansını elde etmiş oluruz.

2- Ekip Kazancı

Farmasi’de para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak para kazanmaktır. Bu yöntem kazanç sisteminin zirvesine çıkacağınız bir sistemdir. Bu yöntemle kazanacağınız paranın sınırı yoktur. Yeni üyeler ekleyerek bir grup kurarsınız ve grubunuzdaki kişilerin satışına göre aylık prim kazanırsınız.

Ekip kurarak toplam ekip satışınızın %21’ini kazanabilirsiniz. En yüksek prim dilimi olan %21 müdür ve üstü kariyerden elde edebilirsiniz. Ekibinizde bulunanları eğiterek; Farmasi’yi ve sistemi anlatarak onlarında üst seviyelere gelmelerini sağladığınızda Farmasi size ilave olarak bir prim daha verecektir. Bu ilave primine lider geliştirme primi uygulamasıdır.

Lider geliştirme primi, kazancınızı katlayarak çoğaltacaktır. Böylece Farmasi’den hayal bile edemeyeceğiniz primler, kazançlar, paralar kazanırsınız.

Farmasi kazanç sistemi olarak çok sınırsız kazanç sunmaktadır. Tasarruf kazancı, satış kazancı, hediyelerden elde edilen kazanç ve son olarak da prim kazancı sunmaktadır. Bu kazanç yolları kendi aralarında detaylandırılabilir. Alt birimlerde çoğaltılabilir.