FARMASİ KAYIT

En kısa sürede size döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

  Farmasi’ye kayıt olmak ve ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 ile %40'a varan indirim avantajından faydalanmak için Farmasi kayıt formunu doldurarak Farmasi ailemize katılın.

  Sitemiz üzerinden yapacağınız başvurusundan çok kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilir. Farmasi hakkında detaylı bilgilendirme sonrası kaydınız aktif edilir. Belirtmiş olduğunuz telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifreyle anında sisteme girip sipariş verebilirsiniz.

  S.S.S | Farmasi Başlangıç Rehberi

  1Farmasi üyelik ücretli mi?
  Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.
  2Farmasi’ye sadece kendi alışverişim için üye olabilir miyim?
  Farmasi’ye üye olduktan sonra satış yapmak, kota doldurmak, ürün almak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Kendi alışverişinizi doğrudan şirketten indirimli bir şekilde yapabilmek için üye olabilirsiniz.
  3Farmasi girişimcisi ne demektir?
  Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.
  4Farmasi de kendi sayfama nasıl giriş yapabilirim?
  www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.
  5Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?
  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
  6Farmasi kargo ücreti var mı?
  Kredi kartı ile yapılan 120 TL altındaki siparişler ve kapıda ödeme ile gerçekleşen tüm siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.
  7Farmasi’de kaç TL üzeri kargo bedava?
  Sadece kredi kartı ile yapılan 120 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.
  8Farmasi ile nasıl para kazanılır?
  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Uzman girişimcilerimizin size ayrıntılı bilgi vermesini istiyorsanız sitemizde yer alan üyelik başvuru formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.