Sarımsaklı Sabun

Farmasi Vitalizing Sarımsak & Ginsengli Sabun özelliklerinden bahsedilen diğer sabun türlerinden biraz daha farklıdır. Saç temizliği ve bakımı için kullanılması uygun görülen bu ürün içerdiği sarımsak özü ve Ginseng bileşenleri sayesinde saçların her zamankinden daha parlak ve canlı olmasını sağlar. Yüksek oranda kükürt ve aminoasit içeren Farmasi Vitalizing Sarımsak & Ginsengli Sabun aynı zamanda B ve C grubu vitaminlerine de sahiptir. Bu bileşenler saç tellerinin her birini kaplayarak beslenmesini ve güçlenmesini sağlayacaktır.

Ürün isminde ve formülünde de yer alan sarımsak özü, ürün kullanımı sırasında ve sonrasında asla düşünüldüğü gibi sarımsak kokusu bırakmaz. Sarımsak etkisi saçların daha güçlü olmasını destekler. Güçlenen saçlar çok daha dayanıklı olur ve dökülmeler azalır. Saç temizliğinde etkili bir bakım sunan Farmasi Vitalizing Sarımsak & Ginsengli Sabun ile yıpranmış ve mat görünen saçlarınızı sağlığına kavuşturabilirsiniz. Saç tellerine ve köklerine zarar vermeden nazik bir temizlik sunan bu ürün hoş kokusu ve yumuşaklık veren formülü sayesinde saçlarınızda ipeksi bir etkinin oluşmasını sağlar. Saçlarınızın hem sağlıklı bir şekilde uzaması hem de koparak dökülmelere karşı dirençli olması için Farmasi Vitalizing Sarımsak & Ginsengli Sabunu mutlaka denemelisiniz.

Faydaları nelerdir?

  • Kimyasal içermediği için saçlarınızın günlük bakımını en doğal şekilde tamamlar.
  • Tamamen el yapımı ve de organik olması nedeniyle kullanıldığında saçların çok daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.
  • Saç dökülmelerine karşı direnç kazandırır ve uzamayı tetikler.
  • İçinde bulunan antimikrobiyel özelliğin katkısıyla saç hastalıklarına, mantar ve egzamaya iyi gelir.
  • Saçlarda kepek oluşumunu azaltır.
  • Saç kırılmalarının önüne geçer ve saçlardaki sorunlar için tedaviye yardımcıdır.
  • Saçların güçlenmesini ve daha hacimli görünmesini destekleyen başarılı bir üründür.