FARMASİ ÜYE GİRİŞİ

Farmasi üye girişi ve sipariş verme nasıl yapılır?


Farmasi TC ile üye girişimci girişi yapıp, sipariş verme işlemi hakkında ayrıntılı maddeler halinde resimli anlatımı.

Farmasi Grişimci Girişi

Farmasi üye girişi ve sipariş verme işleminin 9 madde ile adım adım sunumu.
Farmasi Girişimci Girişi


1 – Farmasi Girişimci Girişi: Farmasi resmi web sitesi olan https://www.farmasiint.com ziyaret ediyoruz. Hemen üst kısımda yer alan “Giriş Yap” menüsüne giriyoruz. Üyelik aşamasında bize verilen girişimci kodu veya TC numarası ve cep telefonunumuza SMS olarak gönderilen şifremiz ile sisteme giriş yaparak siparişimizi oluşturmaya başlıyoruz.


2 – Hızlı Sipariş: Üye girişi yaptıktan hemen sonra ekranda gördüğünüz sipariş işlemleri menüsünden “Hızlı Sipariş’ sekmesi tıklıyoruz. Hızlı sipariş menüsü altında açılan kutucuklara ürün kodlarını yazarak ürünlerimizi seçip “Ürünleri Sepete Ekle” butonu üzerinden devam ediyoruz.


3 – Kampanyalar: Kampanyalar sayfasında fiyat indirimli ve puan değersiz ürünler girişimci tarafından arzu edilirse seçilir ve sayfanın en altında bulunan “ürünleri ekle ve devam et” butonuna basarak devam ediyoruz ve sistem bizi adres bölümüne yönlendirir.


4 – Adres Seçme: Bu aşamada siparişimiz için adres seçme ekranından kayıtlı adresimizi seçiyoruz. Eğer mevcut adresinizden farklı bir konum için “Yeni Adres Tanımlama” seçeneğini kullanabilirsiniz.


5 – Kargo Seçme: Sipariş vermek istediğimiz ürünleri ve adres seçimimizi tamamladıktan sonra kargo aşamasına geliyoruz. Tüm kargoların ücreti aynıdır. Kargo seçimimizi yapıldıktan sonra sistem bizi ödeme sayfasına yönlendirilir.


6 – Kredi Kartı İle Ödeme: Farmasi sipariş ödemelerinde farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. İlk olarak karşınıza çıkacak olan Kredi Kartı seçeneğine kart bilgileri girişini yaptıktan sonra 3D güvelik sistemi gereği cep telefonuna gelen onay kodu açılan sayfaya girilir ve Farmasi siparişiniz Kredi Kartı ödeme yöntemi ile tamamlayabilirsiniz.


7 – Bakiyemden Öde: Eğer Farmasi girişimcinin içerde TL değerinde alacağı var ise alternatif ödeme seçeneği “Bakiyemden Öde” seçeneğini kullanabilir. Alışverişleriniz de ödeme ekranının alt kısmında bakiyemden öde bölümünden kullanabilirsiniz. Bakiyedeki paranın son kullanım tarihi yoktur.


8 Kapıda Ödeme: Farmasi sipariş ödemesi seçeneklerinden kapıda öde seçerseniz ödemenizi sipariş kolisini kapıda teslim alma esnasında nakit olarak gelen kargo görevlisine yapmanız gerekmektedir. Kargo firması ödemeleri firmamıza gönderir, ilgili kapıda ödemeli sipariş faturası muhasebe departmanı tarafından kapatılır.


9 Mesafeli Satış Sözleşmesi: Evet… Farmasi siparişimizle ilgili tüm işlemleri yaptıktan sonra online alışveriş kuralları gereği Farmasi bu aşamada bize “Ön Bilgilendirme Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve“Sözleşme Koşulları”onayını sunar. Farmasi sipariş işleminiz tamamlanmış olur. Burada karşımıza çıkan “Sipariş No” ile kargo takip sayfasından kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.


S.S.S | Sipariş İşlemleri

Farmasi’de kargo ücreti var mıdır?

Kredi kartı ile yapılan cüzi rakamların altındaki siparişler ve kapıda ödeme ile gerçekleşen tüm siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.

Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Farmasi üyesi satış yapmak zorunda mı?

Hayır. Satış yapmak zorunlu değildir.

Farmasi sipariş verince kaç günde gelir?

İnternet üzerinden saat: 14:00 e kadar verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. 2 – 3 iş günü içerisinde elinizde olur. 14:00 dan sonra verilen siparişlerin çıkışı bir gün sonra gerçekleşir.

Farmasi’de kaç TL üzeri kargo bedava?

Sadece kredi kartı ile yapılan belirli limit üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Farmasi kargo sıfırlama ürünü nedir?

Girişimciler tarafından verilen sipariş tutarlarının, kargo limitlerinin altında kalması durumunda, kargo ücreti olarak yansıyan ürüne ‘‘Kargo Sıfırlama Ürünü” denir.