Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olan herkese sana satın alırken tasarruf edebileceği, satarken kazanç elde edebileceği veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceği, harika bir indirim avantajı ile beraber aynı zamanda iş fırsatı sunuyor. Peki Farmasi üyelik avantajları nelerdir, üye olunca ne oluyor?

1- Kişisel Kazanç

Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatının altında satın alabilirsiniz. Ayrıca yeni üyelere özel; başlangıç paketleri, hoş geldin kampanyası ve teşvik hediyeleri ile markette küçük alışverişlerinizde harcayacağınız parayla Farmasi’de daha kaliteli ve daha çok ürün alabilirsiniz.

2- Satış Kazancı

Farmasi’ye üye olduktan sonra indirimli satın alacağınız ürünleri %30 – %40 kâr koyarak satabilirsiniz. Ayrıca sipariş topladıkça ücretsiz teşvik hediyeleri ve özel kampanyalardan da faydalanabilir, aylık güncel yayınlanan Farmasi kataloğundaki fiyatlarını bir sonraki ayın kataloğu ile kıyaslayıp daimi kullandığınız ürünleri çok cazip fiyatlara satın alarak kazancınızı daha çok artırabilirsiniz.

3- Ekip Kazancı

Farmasi girişimcisi olarak hemen etrafınızdaki kişileri kendi alt üyeniz olarak kayıt yapabilirsiniz. Böylelikle alt üyelerinizin aylık satışlarından prim sistemine göre bir seviye kazanırsınız ve o seviyeye göre aylık prim kazanırsınız. Yüzde 3’ten yüzde 21’e kadar uzanan prim sisteminde müdürlük seviyesine gelerek aylık ortalama 2000 TL prim kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları

Kısaca maddeler halinde Farmasi’ye üye olmanın avantajları listesi;
  • Yeni üye olan herkes içeriğinde bir çok ürünün yer aldığı başlangıç paketi setini çok cazip fiyata sahip olma hakkına sahip olur.
  • Yeni üye olacak olan herkes başlangıç setleri, hoş geldin kampanyaları, teşvik hediyeleri gibi bir çok kampanyadan faydalanabilir.
  • Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
  • Farmasi üyeleri Dr. C. Tuna grubu ürünlerini %40, makyaj grubu ürünlerini %30 indirim, Nutriplus Gıda Takviyeleri ürünlerini %40 indirimli satın alma hakkına sahip olur.
  • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
  • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
  • Farmasi yeni üyelere özel Hoşgeldin kampanyası ile; üyeliğin ilk 3 ayında her ay trend olan bir çok ürünü ücretsiz hediye etmektedir.
  • 26 ülkede doğrudan satış iş modeli ile faaliyet gösteren, 2020 yılında Amerika’nın en hızlı büyüyen Türk güzellik şirketi olan %100 Türk Sermayeli Farmasi; ihracattan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına yani ülkemize yine bize aktarıyor.

Farmasi’nin cazip fırsatlarından faydalanmak için aramıza katılın.

S.S.S

Farmasi’ye üyelik ücretli mi?

Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.

Farmasi neden TC kimlik istiyor?

Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

Farmasi üyelik şartları nelerdir?

Farmasi üye adaylarından üyelik için zorunlu olarak aradığı tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. 

Farmasi üyelik için istenen bilgiler nelerdir?

 İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Farmasi’de satış zorunluluğu var mı?

Hayır. Satış yapmak zorunlu değildir.

Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Farmasi girişimcisi ne demektir?

Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.

Farmasi sponsoru ne demektir?

Farmasi’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur.

Farmasi’ye giriş nasıl nasıl yapılır?

www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.

Farmasi ödeme seçenekleri nelerdir?

İki tür ödeme şekli vardır. Birincisi kapıda nakit (kargo ürünü size teslim ederken kargo elamanına), ikincisi sipariş sırasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.