Farmasi Üyelik İptali

Farmasi üyeleri, dilediği zaman yazılı olarak bildirimde bulunarak Farmasi üyeliğinden kendi isteğiyle ile ayrılabilir. Farmasi sisteminden ayrılma talebini ileten bir üyenin kimliğinde şüphe uyandıracak bir durum yoksa talebi derhal işleme alınır ve işlem sayfası (işlem ekranı) kapatılır. Girişimcinin ayrılma talebinin Farmasi’ye ulaştığı gün üyeliğinin sona erme tarihidir.

Farmasi Üyelik İptali

Farmasi üyelik iptali veya istifa etmeniz durumunda daha önce elde etmiş olduğunuz hak ve alacaklarınızdan feragat etmiş sayılır ve ekibinizden koparsınız. Farmasi’den istifa edip sisteminden ayrılma talebini ileten bir üyenin ayrılmasından (5) ay sonra üyeye ait ekip bir üst üyeye otomatik olarak aktarılır.

  1. Farmasi üyesi olduğunuzda sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.
  2. Farmasi’ye üye olduğunuzda 45 gün içinde aktif olmazsanız üyeliğiniz askıya alınır. 
  3. Eğer Farmasi‘ye üye olup bir ay içerisinde aktif olursanız, yani ilk ay içerisinde sipariş alışveriş yapmanız halinde üyeliğiniz 6 ay sistemde kalır. 6 içinde hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz askıya alınır.

Girişimci tekrar kayıt yaptırdığı takdirde, dilediği kişinin grubuna dahil olabilir. Tekrar kayıt yenilemek isteyen Girişimcinin borcu olduğu takdirde, kayıt yenileme işlemi borcun ödemesi yapıldıktan sonra gerçekleştirilir. Bu şartlar yerine getirilmediği takdirde Farmasi Girişimcinin üyeliğini tekrar askıya alma yetkisi bulunmaktadır.

Farmasi üyelik iptali mail örneği

Farmasi’den kendi isteğiyle ayrılmış olan bir üye, üyeliğin sona erme tarihinden itibaren (5) ay geçmeden tekrar üyelik başvurusu yapamaz. Bu başvuru Farmasi tarafından değerlendirilir. Kişiyi Girişimci olarak yeniden kabul edip etmemek Farmasi’nin münhasır tasarrufundadır. 

Eğer Farmasi üyeliği iptal etmek istiyorum diyorsanız; “Farmasi üyelik iptali” konu başlığı ile Ad – Soyad – T.C. numaranız ile şirkete e-mail atmanız gerekmektedir.

Gönderilecek adres: [email protected]

Örnek mail:

Konu: Farmasi Üyelik İptali

Farmasi’de olan var olan üyelik kaydımın …………… sebebinden dolayı iptal edilip, silinmesini rica ederim.

Ad / Soyad
TC No:

Farmasi üyelik iptali, istifa işlemi bu şekilde gerçekleşmektedir.