Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. Farmasi’ye üye olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada form istenmemektedir.

Farmasi ürünlerini doğrudan satış iş modeli ile hiç bir aracı olmadan fabrikadan direkt olarak son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Yaptığı ticarette kullanıcı ile arasında herhangi bir aracı olmaz. Arada herhangi bir aracı veya komisyoncu olmamasından dolayı kullanıcılara yüksek indirim ve ayrıca ek kazanç elde etme fırsatı sunar. Farmasi resmi web sitesi üzerinden alışveriş yapabilmeniz için bir sponsor aracılığı ile sisteme üye olmanız gerekmektedir.

Peki sponsor nedir?

Sponsor; sizin Farmasi ile tanışmanızı sağlayan, Farmasi hakkında sizlere bilgi, belge ve desteği sağlayandır. Farmasi hakkında öğrenmeniz gereken tüm bilgileri size aktaran, Farmasi’nin güncellediği bilgileri sizinle paylaşan, sizleri Farmasi’de en kısa sürede üst kariyerlere çıkmanızı ve para kazanmanızı sağlayabilecek kişidir. Sitemiz üzerinde Farmasi üyelik ile başvuru yaparak bizleri sponsor tayin edebilirsiniz.

Üyelik işlemleri için neler gerekli?

Farmasi’ye üye olabilmek için gerekli bilgiler; İsim, Soy isim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Farmasi Kozmetik

Farmasi ürünleri kurucusu Doktor Cevdet Tuna‘nın altın formülleri ve kurallarına göre üretilmektedir. Farmasi altın kuralları Farmasi’nin temel taşıdır. Bacasız fabrikalara sahip, çevreye karşı son derece duyarlı olan Farmasi ilk kurulduğundan bu yana ürünlerini bitkisel içerikli ve insana zarar vermeyecek ve yüksek kalitede üretilmektedir.

Farmasi ürün içeriğinde paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik bulunmamaktadır. Üretimde nesli tükenmekte olan bitkileri kullanmayarak vegan ürünler üretir.

Farmasi Üyelik Avantajları

  • Farmasi, yeni üye olan herkese bir çok ürünün yer aldığı başlangıç setini çok cazip fiyata sunar.
  • Farmasi üyeleri, tercih ettiği ürünleri herhangi biri aracılığı ile değil direkt internet üzerinden fabrikadan satın alır.
  • Farmasi üyeleri, ürünleri katalog fiyatından %30-40 daha indirimli alma hakkına sahip olur.
  • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
  • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
  • Farmasi yeni üyelere özel hoş geldin kampanyası ile üyeliğin ilk 3 ayında her ay trend olan bir çok ürünü ücretsiz hediye etmektedir.

Kalite Belgeleri

Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.


Sıkça Sorulanlar

Farmasi üyelik ücreti var mı?

Hayır. Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi’de satış zorunluluğu var mı?

Hayır. Farmasi’de satış yapmak zorunlu değildir.

Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Farmasi’de kargo ücreti var mı?

Kredi kartı ile yapılan 120 TL altındaki siparişler ve kapıda ödeme ile gerçekleşen tüm siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.

Farmasi ödeme seçenekleri nelerdir?

İki tür ödeme şekli vardır. Birincisi kapıda nakit (kargo ürünü size teslim ederken kargo elamanına), ikincisi sipariş sırasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Farmasi üyelik için neden T.C. istiyor?

Farmasi, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya fatura ile göndermek zorundadır. Gerçek kişilere fatura kesmek yasal zorunluluk olduğundan, Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileri TC sisteminde onaylanmadan kaydını sistem açmaz. Yasal zorunluluk gereği bu bilgiler olmadan kayıt açılmaz. Bilgileriniz güvenli olarak sistemde tutulur ve paylaşılmaz.

Farmasi ile nasıl para kazanılır?

Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Uzman girişimcilerimizin size ayrıntılı bilgi vermesini istiyorsanız sitemizde yer alan üyelik başvuru formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.