FARMASİ'YE ÜYE OLMA

Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasi’ye üye olmanın çeşitli yolları vardır. Ama biz, sizin için en iyisi olan “Farmasi Sponsorlu Üyelik” üzerinden üye girişimci olmanızı tavsiye ediyoruz.

ÜYELİK FORMU

En kısa sürede size döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

  Sitemiz aracılığı ile Farmasi Sponsorlu Üyelik başvurusu yapabilirsiniz. Farmasi’de sponsor; sizin Farmasi ile tanışmanızı sağlayan, Farmasi hakkında sizlere bilgi, belge ve desteği sağlayandır. Aynı zamanda sizin bilgilerinizi Farmasi kayıtlarına geçirerek üye yapan kişidir.

  Farmasi’ye üye olarak kişisel kullanımınız için aldığınız ürünleri katalog fiyatından daha ucuza satın alabilir, alt ekibinizi oluşturarak satışlardan prim kazanabilir veya katalog fiyatına sattığınız ürünleri temsil fiyatına alarak kar elde edebilirsiniz.

  Üyelik Şartları

  Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. Farmasi üyelik işlemleri için; isim, soy isim, doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), adres, telefon ve TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

  Üyelik Avantajları

  • Yeni üye olan herkes içeriğinde bir çok ürünün yer aldığı başlangıç paketi setini çok cazip fiyata sahip olma hakkına sahip olur.
  • Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
  • Farmasi üyeleri Dr. C. Tuna ürünlerini %40, makyaj ürünlerini %30, Nutriplus gıda takviyeleri ürünlerini %40 indirimli satın alma hakkına sahip olur.
  • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
  • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
  • Farmasi yeni üyelere özel Hoşgeldin kampanyası ile; üyeliğin ilk 3 ayında her ay trend olan bir çok ürünü ücretsiz hediye etmektedir.
  • 26 ülkede doğrudan satış iş modeli ile faaliyet gösteren, 2020 yılında Amerika’nın en hızlı büyüyen Türk güzellik şirketi olan Farmasi markası; ihracattan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına yani ülkemize yine bize aktarıyor.

  Yüksek Ürün Kalitesi

  Farmasi ürünleri; paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik içermez. Nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz ve hayvansal içerik kullanmayarak vegan ürünler üretir.

  Kalite Belgeleri

  Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

  S.S.S.

  Farmasi üyelik ücreti var mı?

  Hayır. Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

  Farmasi’de satış zorunluluğu var mı?

  Hayır. Farmasi’de satış yapmak zorunlu değildir.

  Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi’de kargo ücreti var mı?

  Belirli limitler üzerinde kargo ücreti alınmaz. Rakamlar günümüz piyasasına göre değişmektedir.

  Farmasi ödeme seçenekleri nelerdir?

  İki tür ödeme şekli vardır. Birincisi kapıda nakit (kargo ürünü size teslim ederken kargo elamanına), ikincisi sipariş sırasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Farmasi neden T.C. istiyor?

  Farmasi, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya Fatura ile göndermek zorundadır. Gerçek kişilere fatura kesmek yasal zorunluluk olduğundan, Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileri TC sisteminde onaylanmadan kaydını sistem açmaz. Yasal zorunluluk gereği bu bilgiler olmadan kayıt açılmaz. Bilgileriniz güvenli olarak sistemde tutulur ve paylaşılmaz.

  Farmasi’de nasıl para kazanabiliriz?

  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Detaylar aşağıdaki üyelik fomundan üye olduktan sonra anlatılacaktır.

  Farmasi üyeliği nasıl oluyor?

  Farmasi doğrudan satış sistemi ile çalıştığı için Farmasi üyeliği u0022Sponsoru0022 aracılığı ile gerçekleşir. Sitemizde yer üyelik formu ile hızlı ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.

  Farmasi yurtdışı üyelik var mı?

  Farmasi’ye Türkiye dışında başka ülkelerden, yabancı ülkelerden sadece Almanya üzerinden üye kayıt yapılmaktadır.

  Farmasi üyesi olmak için neler gerekli?

  Ad, Soyad, T.C Kimlik No, Doğum Yılı ve Tarihi, Açık Adres, Cep Tel. ve Ev Tel. ve E posta Adresi.