ÜYELİK İŞLEMLERİ

Farmasi Yeni Üyelik Başvuru Formu

Farmasi yeni üyelik, kayıt başvuru formu sitesi. Hemen aşağıda yer alan formunu doldurun, Farmasi yeni kayıt avantajlarını anında yakalayın.

HEMEN ÜYE OL

En kısa sürede size döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

  Farmasi yeni üye olanlara, Farmasi ile yeni tanışanlara ‘Yeni Üye Kayıt Başlangıç Paketi’ sunmaktadır. Başlangıç seti hediye ürünlerine sahip olmak için hemen sayfamızda yer alan yeni üye kayıt formunu doldurmanız yeterli.

  Farmasi nedir?

  Farmasi %100 Yerli Sermaye ile kurulmuş bir Türk Şirketidir.

  Dr. Cevdet Tuna Tarafından kurulmuş ve bir çok test aşamasından geçerek bitkisel ürünlerden elde edilmiş parfüm, temizlik malzemeleri, bitkisel gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri ve kişisel bakım hijyen ürünleri üretmektedir.

  Farmasi’ye üye olarak kişisel kullanımınız için aldığınız ürünleri katalog fiyatından daha ucuza satın alabilir, alt ekibinizi oluşturarak satışlardan prim kazanabilir veya katalog fiyatına sattığınız ürünleri temsil fiyatına alarak kar elde edebilirsiniz.

  Yüksek Ürün Kalitesi

  Farmasi ürünleri; paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik içermez. Nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz ve hayvansal içerik kullanmayarak vegan ürünler üretir.

  Kalite Belgeleri

  Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

  S.S.S

  Farmasi üyelik ücretli mi?

  Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.

  Farmasi’ye sadece kendi alışverişim için üye olabilir miyim?

  Farmasi’ye üye olduktan sonra satış yapmak, kota doldurmak, ürün almak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Kendi alışverişinizi doğrudan şirketten indirimli bir şekilde yapabilmek için üye olabilirsiniz.

  Farmasi girişimcisi ne demektir?

  Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.

  Farmasi de kendi sayfama nasıl giriş yapabilirim?

  www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.

  Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi kargo ücreti var mı?

  Kredi kartı ile yapılan 100 küsur TL altındaki siparişler ve kapıda ödeme ile gerçekleşen tüm siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.

  Farmasi ile nasıl para kazanılır?

  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Detaylı bilgi için Farmasi ile para kazanma sayfamızı inceleyiniz.