Farmasi İş Fırsatı
Farmasi İş Fırsatı

Farmasi, ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese ek iş fırsatı sunuyor ve kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir ek iş fırsatı sunuyor.

Peki ne yapmanız gerekiyor?

İlk başta, Farmasi girişimcisi olmanız gerekiyor. Farmasi girişimcisi olmak için üyelik formu sayfamızdan online başvuruyu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından sizi bilgilendiriyor ve iş fırsatını değerlendirmek isterseniz kaydınızı açıyoruz. Temsilcilerden 1 defaya mahsus kez ilk siparişlerine kayıt ücreti olarak 0,99 ile 9.99 TL arasında değişen bir ücret alınır. Bu ücrette temsili bir başlangıç ücretidir.

Farmasi temsilcisi olmanız durumunda her ay çıkan FARMASİ KATALOĞU’ndaki ürünleri %30 indirimle alma fırsatı sunulur. Farmasi temsilcisi olmanın 3 avantajı vardır.

Kendi kullanacağınız tüm ürünlerimizi %30 indirimle alırsınız.

%30 indirimli aldığınız ürünlerimizi, kataloğu komşularınıza,kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatından ürünleri satarak satış kâr ı elde edersiniz.

Siz de kendi ekibinize başka temsilciler katarak tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000,2000,5000,10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük bir ekip kurabilirsin