Farmasi Katalog
Farmasi Katalog

Her ay yeni fırsatlar, indirimler ve hediyelerle dolu Farmasi Katalog sayfalarını güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Farmasi kataloğunun kapınıza kadar gelmesini istiyorsanız hemen yukarıda veya menüde yer alan üyelik formu üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Üye ol Farmasi kataloğu adresine gelsin

[weforms id=”25404″]

Uye-ol.net üzerinden Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarına ait güncel ve yeni online katalog sayfalarını buradan takip edebilirsiniz.

Farmasi Kozmetik dünya genelinde Ukrayna, Bosna, Makedonya, KKTC, Azerbaycan, Fas, Mauritius, Gürcistan, Sırbistan, Karadağ, gibi 5 kıta 125 ülkeye ürün ihraç etmektedir.

Farmasi’ye kayıt işlemini gerçekleştirdiğinizde, özel bir indirim oranı alarak işinize başlarsınız. Bu indirim oranı, size katalog fiyatının altında belirlenmiş bir satın alma imkanı sunar. Bu oran ürün gruplarımıza göre farklılık gösterir.

  • Dr. C. Tuna Ürün Grubunda: %40 indirim
  • Makyaj Ürün Grubunda: %30 indirim
  • Aksesuar ve Dış Tedarikte : %15 indirim
  • Nutriplus : %40 indirim

Bu oranlar sizin küçük bir yatırımla, hem yüksek kazanç hem de tasarruf elde edeceğinizi gösterir. Bir örnekle açıklamak gerekirse; sizin Dr. C. Tuna ürün grubundan 100 TL ile satın aldığınız ürünün katalog fiyatı 140 TL dir. Bunun anlamı ise; 100 TL’lik yatırım ile net 40 TL kazancınız olduğunu gösterir.

Farmasi Kozmetik ile tanıştığın zaman 68 yıllık tecrübe ve ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışıyla kaliteli ürünler kullanarak güzelliğine güzellik katar mutlu hissedersin. Son teknoloji ve Ar-Ge desteğiyle üretilen güzellik ve bakım ürünlerimizin arkasındayız. Dene, hisset ve kendindeki farkı gör!

Farmasi’nin net ve güvenilir kazanç dünyasında artık sen de varsın. Kullan, kazan! Sevdiğin ve hep ihtiyacın olan ürünleri kullanırken sana sunulan indirim ve kampanyalarla tasarruf edeceksin. Tavsiye et, kazan! Güvendiğin ürünleri sevdiklerine ve tanıdıklarına da kullandır, kataloğunla satış yaparak para kazanmanın tadını çıkar. Ekip kur, kazan! Arkadaşların ve onların arkadaşları da seni gördükçe bu dünyada yer almak isteyecek. Anlat, takip et ve ekibini yönet.

Artık Farmasi ailesinin bir parçasısın, yeni bir dünyadasın. Eğitimler ve seminerler senin için, öğren ve güçlen. Tatiller ve seyahatler senin için, hem çalış hem eğlen! Farmasi’nin tüm desteği seninle! Daha başarılı olman ve daha çok kazanman için sana yol göstereceğiz. Ödül aldığında biz de sevineceğiz, seninle gurur duyacağız. Sen de ekibinle büyüyecek, onlara yol gösterecek ve güçlü bir ekibin lideri olacaksın. Diğerlerinin de hayatına dokunduğunda neler hissettiğini ve başarı hikayeni bize mutlaka anlat. Sabırsızlıkla bekliyoruz.